Monster High
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Monster High

Monster High Okulu

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Stardoll'da Üyeliğim Çalındı

+2
edanur_kan
Cloe De Nile
6 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Cloe De Nile

Cloe De Nile

Monster High Puanı : 77

Stardoll'da Üyeliğim Çalındı Empty
MesajKonu: Stardoll'da Üyeliğim Çalındı   Stardoll'da Üyeliğim Çalındı Icon_minitimeC.tesi Tem. 24, 2010 6:12 pm

arkadaşlar bir kız yani ccdecoc geldi bana herkesi ss yapıyorum içimden geldi senide yapıyım dedi bana güven dedi bende tamam dedim şifreyi verdim oda verdi ama yanlış şifre.sonra açtı üyeliğimi giysileri evi saçı makyajı filan değiştirdi lütfen yardıım edinnn!
edanur_kan

edanur_kan

Monster High Puanı : 171

MesajKonu: Geri: Stardoll'da Üyeliğim Çalındı   Stardoll'da Üyeliğim Çalındı Icon_minitimeC.tesi Tem. 24, 2010 6:43 pm

birtanem ss lik para ile olur kim bedavadan seni ss yapsın ki .:( üzüldüm
Cloe De Nile

Cloe De Nile

MesajKonu: Geri: Stardoll'da Üyeliğim Çalındı   Stardoll'da Üyeliğim Çalındı Icon_minitimeC.tesi Tem. 24, 2010 6:59 pm

lütfen yardım edim
lanetli_prenses

lanetli_prenses

Monster High Puanı : 235

MesajKonu: Geri: Stardoll'da Üyeliğim Çalındı   Stardoll'da Üyeliğim Çalındı Icon_minitimeC.tesi Tem. 24, 2010 7:41 pm

yaw bnde bulamdım kim oldunu KİMSE EĞER ALLAH ONUN BELASINI VERSİN!!!!!!
Admin
Admin
Admin

Monster High Puanı : 397

MesajKonu: Geri: Stardoll'da Üyeliğim Çalındı   Stardoll'da Üyeliğim Çalındı Icon_minitimePaz Tem. 25, 2010 8:25 am

evet yaaaah üzüldüm frankie ninkide çalımmıştı.

bak anne baba maili verdiysen ve hala onu hatırlıosan sorun çözüldü.

şifremi unuttum de.

sonra orada boşlukların altında siyah minik bi yazı var.anne baba mailiyle şifre almak die ona bas doldur boşlukları.

gerisini bilion :)
http://luckygirl.blogcu.com
draculauraa

draculauraa

Monster High Puanı : 294

MesajKonu: Stardoll'da Üyeliğim Çalındı   Stardoll'da Üyeliğim Çalındı Icon_minitimePaz Tem. 25, 2010 11:24 am

üzüldüm cnm ama bu zamanda kimseye güven olmaz çalmıcam diyince inanmaman lazım benim üyeliğimi kankam çaldı
bide çalmadım dio aynı okulda sınıfta okuduğum kankam çaldı bence kimseye bidaha vermemelisin ss paralı zaten kendine yapcana başkasına
yapmaz onlar kızın kullanıcı ismini hatırlıosan şikayet et ve dilanın dediğini bak bana göre

En son draculauraa tarafından Paz Tem. 25, 2010 11:25 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi (Sebep : yanlış yazmışım)
http://angel-girls.yetkinforum.net
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Stardoll'da Üyeliğim Çalındı   Stardoll'da Üyeliğim Çalındı Icon_minitimePtsi Tem. 26, 2010 8:47 am

cute cloe! benim kızımdan kullanmışsın fotonda!o gillian !!
lanetli_prenses

lanetli_prenses

MesajKonu: Geri: Stardoll'da Üyeliğim Çalındı   Stardoll'da Üyeliğim Çalındı Icon_minitimePtsi Tem. 26, 2010 10:42 am

öfff sende yaw taam başka koyarım bu aralar çok sinirliyim zaten!!! üstüme gelmesin kimse
lanetli_prenses

lanetli_prenses

MesajKonu: Geri: Stardoll'da Üyeliğim Çalındı   Stardoll'da Üyeliğim Çalındı Icon_minitimePtsi Tem. 26, 2010 10:52 am

ayrıca internneten sen sölemeden önce bulmustum koyma hakkım var!!!!!!!!!!!!
en azından bende bulduklarımın kullanılmasına izin veryorum draculura koymuş benim resmimi benim sevdiğim kızlar vardı ben hçbirşey demedim tatersine çok sevindimçünkü internette didik didik en ince ayrıntısına kadar aradım ve emeğimin boşa çıkm asını stemedim o zaman sende kedninde örnek bi insn bul!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
bu aralar herkes üstüme geliyor yalnızım bu yüzden sinirliyim ütfen özrdilerm=(
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Stardoll'da Üyeliğim Çalındı   Stardoll'da Üyeliğim Çalındı Icon_minitimePtsi Tem. 26, 2010 11:02 am

cute_cleo demiş ki:
ayrıca internneten sen sölemeden önce bulmustum koyma hakkım var!!!!!!!!!!!!
en azından bende bulduklarımın kullanılmasına izin veryorum draculura koymuş benim resmimi benim sevdiğim kızlar vardı ben hçbirşey demedim tatersine çok sevindimçünkü internette didik didik en ince ayrıntısına kadar aradım ve emeğimin boşa çıkm asını stemedim o zaman sende kedninde örnek bi insn bul!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
bu aralar herkes üstüme geliyor yalnızım bu yüzden sinirliyim ütfen özrdilerm=(

SENDE BENİM ÜSTÜME GELME İSTERSEN!

BENİM HİÇ MEĞİM YOK MU?! BU FOTRMU BEN KUMADIM MI? RESİMLERİ BEN BULMADIM HA?! BENİM YAPTIKLARIM NE BORU MU?! BİZ NEYİZ BURDA! YETTİN AMA!

YOK BEN YORULMAMAYIM DA OTURAYIM DİNLEYİM SEN YAP İŞLERİ

YOK BEN EMİĞİM FİLAN FALAN?!

NOLUYO!EMİN OL ÇEKEMEM BEN SENİ! HİÇ BİRİMİZ ÇEKEMEYİZ TMM MI?!YA KENDİNE ÇEKİ DÜZEN VER YADA .... SEN KARAR VER!

NOT:SANKİ Bİ HİÇ SİNİRLİ DEĞİLİZ!
Cloe De Nile

Cloe De Nile

MesajKonu: Geri: Stardoll'da Üyeliğim Çalındı   Stardoll'da Üyeliğim Çalındı Icon_minitimePtsi Tem. 26, 2010 11:13 am

ben daha çok sinirliim ARKADAŞLAR YARDIM EDEBİLİRSENİZ LÜTFEN EDİN!evde tir tir titriyorum sonrada ağlıyorum yemin ederim fenayım hastalanıcam.ya e-mailim dilana kayıtlı Monster High yani ezqi yani bir tatilden gelsin bulsun umarım olur ama e-maili değiştirdiyse
ALLAH ONUN BELASINI VERSİN GERİZEKALI YAAA!üühühhühü
lanetli_prenses

lanetli_prenses

MesajKonu: Geri: Stardoll'da Üyeliğim Çalındı   Stardoll'da Üyeliğim Çalındı Icon_minitimePtsi Tem. 26, 2010 11:21 am

bana biraz zaman ver o zaman da düzeliyim =(...
en azndan birascıq anlayıs göstereblirdn zatn bu aralar yalnız olduğum için siirliyim tamammmı!!!!!!!!!!! herkes üstüme geliyo sanabişi anlatmadımdaha keske anlatsaydım ama artık çok gec oldu anlatamam kısacası anlatsM ben iyi bir kızım ama yüzverdikçe herkes iyil,ğimi suistimal ediyor bu yüsden artık yalnız kalmak stiyorum özürdilerim ama biraz empati urarsan sende anlayabilirsin=(...
lanetli_prenses

lanetli_prenses

MesajKonu: Geri: Stardoll'da Üyeliğim Çalındı   Stardoll'da Üyeliğim Çalındı Icon_minitimePtsi Tem. 26, 2010 11:24 am

Cloe De Nile demiş ki:
ben daha çok sinirliim ARKADAŞLAR YARDIM EDEBİLİRSENİZ LÜTFEN EDİN!evde tir tir titriyorum sonrada ağlıyorum yemin ederim fenayım hastalanıcam.ya e-mailim dilana kayıtlı Monster High yani ezqi yani bir tatilden gelsin bulsun umarım olur ama e-maili değiştirdiyse
ALLAH ONUN BELASINI VERSİN GERİZEKALI YAAA!üühühhühü
ezqimi yapdı??????? onun böle yapcaa beliydi saten heb argo kelmeler kötü sözler qullnıo ve bi coq kısyıe qötu dvranıo bnce süpheli o!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
edanur_kan

edanur_kan

Monster High Puanı : 171

MesajKonu: Geri: Stardoll'da Üyeliğim Çalındı   Stardoll'da Üyeliğim Çalındı Icon_minitimePtsi Tem. 26, 2010 11:59 am

:((((((
Cloe De Nile

Cloe De Nile

MesajKonu: Geri: Stardoll'da Üyeliğim Çalındı   Stardoll'da Üyeliğim Çalındı Icon_minitimePtsi Tem. 26, 2010 12:09 pm

EZQİ YAPMADI ONUN ÜYELİĞİYDİ BANA VERMİŞTİ BENDE BİRİ ÇALDI MSNİ EZQİ NİN MSNİNE KAYITLI
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Stardoll'da Üyeliğim Çalındı   Stardoll'da Üyeliğim Çalındı Icon_minitimePtsi Tem. 26, 2010 1:26 pm

cute_cleo demiş ki:
bana biraz zaman ver o zaman da düzeliyim =(...
en azndan birascıq anlayıs göstereblirdn zatn bu aralar yalnız olduğum için siirliyim tamammmı!!!!!!!!!!! herkes üstüme geliyo sanabişi anlatmadımdaha keske anlatsaydım ama artık çok gec oldu anlatamam kısacası anlatsM ben iyi bir kızım ama yüzverdikçe herkes iyil,ğimi suistimal ediyor bu yüsden artık yalnız kalmak stiyorum özürdilerim ama biraz empati urarsan sende anlayabilirsin=(...

cnm seni anlıyorum herkezin sorunları var :)bende çok sinirliyim(ergenliq hali XD)ama yinede...her neyse. sende bende alttan almalıyız.Çünkü hiç bir biçimde arkiliğimizin bozulmasınızı istemiyorum cnm :)
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Stardoll'da Üyeliğim Çalındı   Stardoll'da Üyeliğim Çalındı Icon_minitimePtsi Tem. 26, 2010 1:27 pm

bu arad ezqi bizim dracularaa mı?! PARDON GALİBA O MELİSTİ XD. ezgi kim?!
Cloe De Nile

Cloe De Nile

MesajKonu: Geri: Stardoll'da Üyeliğim Çalındı   Stardoll'da Üyeliğim Çalındı Icon_minitimePtsi Tem. 26, 2010 1:28 pm

öbür dilan
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Stardoll'da Üyeliğim Çalındı   Stardoll'da Üyeliğim Çalındı Icon_minitimePtsi Tem. 26, 2010 1:29 pm

heee şu benim gıcık olduğum kız XD :) şaka şaka.

ama ben argo knuştuğunu bilmiodum. :s hem artık bişide yazmıo o ve kendine bir haller yaptı :S napıo bu kız?!
Cloe De Nile

Cloe De Nile

MesajKonu: Geri: Stardoll'da Üyeliğim Çalındı   Stardoll'da Üyeliğim Çalındı Icon_minitimePtsi Tem. 26, 2010 1:31 pm

tatilde ama bugün yola çıkçaklar çünkü yarın tuğçe ablamın yani onun teyzenn nişan götürmesi var gelince şifremi unuttuma tıklıcam msnini açmasını söledim o gelsin onun msnine kayıtlı üyeliğim
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Stardoll'da Üyeliğim Çalındı   Stardoll'da Üyeliğim Çalındı Icon_minitimePtsi Tem. 26, 2010 1:32 pm

keşke değiştirseydin e maili (tabii komple sana verdiyse)
Cloe De Nile

Cloe De Nile

MesajKonu: Geri: Stardoll'da Üyeliğim Çalındı   Stardoll'da Üyeliğim Çalındı Icon_minitimePtsi Tem. 26, 2010 1:33 pm

ya cnm değiştirilemiyo bişi dio ama hatırlayamıom
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Stardoll'da Üyeliğim Çalındı   Stardoll'da Üyeliğim Çalındı Icon_minitimePtsi Tem. 26, 2010 1:34 pm

hmmmm:S anne baba mailide olmuyo tabiii :S kötü olmuş :(
lanetli_prenses

lanetli_prenses

MesajKonu: Geri: Stardoll'da Üyeliğim Çalındı   Stardoll'da Üyeliğim Çalındı Icon_minitimeSalı Tem. 27, 2010 12:05 pm

hımmm o zaman kim yaptı????? ben şüpheli birsni tanıyorum ama kullanıcı adını blmiyorum s.s olmadığım zaman bana öyle demişti ben inanmamıştım sende inanma bidaha
Frankie Stein

Frankie Stein

Monster High Puanı : 96

MesajKonu: Geri: Stardoll'da Üyeliğim Çalındı   Stardoll'da Üyeliğim Çalındı Icon_minitimeSalı Ağus. 10, 2010 7:05 am

Cleo de Nile hemen o fotonu baska birini KOYUYOSUN FRANKİE'Yİ DEĞİL ANLADIN MI???

Stardoll'da Üyeliğim Çalındı
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki