Monster High
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Monster High

Monster High Okulu

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Benim Yeni Sticker'la Dolu MH Dolabım

4 posters
YazarMesaj
Frankie Stein

Frankie Stein

Monster High Puanı : 96

Benim Yeni Sticker'la Dolu MH Dolabım Empty
MesajKonu: Benim Yeni Sticker'la Dolu MH Dolabım   Benim Yeni Sticker'la Dolu MH Dolabım Icon_minitimePaz Ekim 31, 2010 11:27 am

Yaşasınn! Sonunda bütün mh bebeklerim geldi! Taa halacığım sağ olsun gönderdi! Draculaura yı Dilana vereceğim:Draculaura eye .Dersiniz ki sitelerden fln buldun ama bulmadım halamdan çok ısrar ettim gönderdi tabii baya uzun süre sonra geldi. dilan için ula d yatağını da istedim ama olmaz dedi e bende kendim kartondan yaptım kötü oldu ama olsun

İşte mh dolabım!Sizce hangisi daha güzel üstünde 1. 2. diye yazıyo siz karar verin.

Benim Yeni Sticker'la Dolu MH Dolabım Mhdolab1
By frankieulad at 2010-10-31

Benim Yeni Sticker'la Dolu MH Dolabım Mhdolap
By frankieulad at 2010-10-31

Nasıl güzek mi nolr söyleyinnn

Frankie gözü Benim Yeni Sticker'la Dolu MH Dolabım 533392 Benim Yeni Sticker'la Dolu MH Dolabım 904821 Benim Yeni Sticker'la Dolu MH Dolabım 155526 Frankie simgesi frankie dudağı
Admin
Admin
Admin

Monster High Puanı : 397

MesajKonu: Geri: Benim Yeni Sticker'la Dolu MH Dolabım   Benim Yeni Sticker'la Dolu MH Dolabım Icon_minitimePaz Ekim 31, 2010 6:57 pm

cnm dolabın spr olmuş!!!

NOT:Sen ciddi misin ula d bebeğin mi var ve bana mı vereceksin AMAN TANRIM heyecandan ölebilirim!!!!
http://luckygirl.blogcu.com
Frankie Stein

Frankie Stein

Monster High Puanı : 96

MesajKonu: Geri: Benim Yeni Sticker'la Dolu MH Dolabım   Benim Yeni Sticker'la Dolu MH Dolabım Icon_minitimePtsi Kas. 01, 2010 12:41 pm

ciddiyim foto göndermek isterdim ama telefonum ya da makinem yok Frankie gözü Draculaura gözleri öpücük frankie dudağı Benim Yeni Sticker'la Dolu MH Dolabım 533392 Benim Yeni Sticker'la Dolu MH Dolabım 904821 Benim Yeni Sticker'la Dolu MH Dolabım 49649 Frankie simgesi draculaura simgesi Benim Yeni Sticker'la Dolu MH Dolabım 776247 Benim Yeni Sticker'la Dolu MH Dolabım 155526
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Benim Yeni Sticker'la Dolu MH Dolabım   Benim Yeni Sticker'la Dolu MH Dolabım Icon_minitimePtsi Kas. 01, 2010 2:53 pm

inanamıyorum AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!
Clawdeen Wolf

Clawdeen Wolf

Monster High Puanı : 122

MesajKonu: Geri: Benim Yeni Sticker'la Dolu MH Dolabım   Benim Yeni Sticker'la Dolu MH Dolabım Icon_minitimePaz Kas. 07, 2010 10:50 pm

Bence harika! bir şey sorucam şu dolaplarda kilit açmak için kodları nerde bulabilirim? sadece Frankie Stein ı açabildim oda örnek kodu yazarak ...
cloe dudağı öpücük Benim Yeni Sticker'la Dolu MH Dolabım 533392 clawdeen dudağı draculaura dudağı
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Benim Yeni Sticker'la Dolu MH Dolabım   Benim Yeni Sticker'la Dolu MH Dolabım Icon_minitimePtsi Kas. 08, 2010 4:16 pm

öncelikle aramıza hoşgeldin:)

ben kodları buldum aslında onları yayınlayacağım:)

ama daha sonra :)

üye olduğun için teşekkür ederiz :)
Clawdeen Wolf

Clawdeen Wolf

Monster High Puanı : 122

MesajKonu: Geri: Benim Yeni Sticker'la Dolu MH Dolabım   Benim Yeni Sticker'la Dolu MH Dolabım Icon_minitimePtsi Kas. 08, 2010 5:24 pm

[quote="Admin"]öncelikle aramıza hoşgeldin:)

ben kodları buldum aslında onları yayınlayacağım:)

ama daha sonra :)

üye olduğun için teşekkür ederiz :)[/quote]

Hoş bulduuukkk (:

Biraz daha çabuk yayınlasan hepimiz için daha iyi olur özelliklede benim için :P

Ne demek ben üye olmayayım da kimler üye olsun hele Monster High bu kadar güzelken

Benim Yeni Sticker'la Dolu MH Dolabım 533392

YENİ TREND CANAVAR OLMAK

YENİ TREND CANAVAR OLMAK

Monster High Puanı : 33

MesajKonu: Geri: Benim Yeni Sticker'la Dolu MH Dolabım   Benim Yeni Sticker'la Dolu MH Dolabım Icon_minitimePtsi Nis. 23, 2012 8:32 pm

işte bundan bahsediyorummm!!!!:Dmonster high hari-kan bişiy............(bu arada bu hari-kan lafını sizden falan çalmadın(tam olarak 1 kitabından çaldım...)):) Benim Yeni Sticker'la Dolu MH Dolabım 90472 Benim Yeni Sticker'la Dolu MH Dolabım 90472

Benim Yeni Sticker'la Dolu MH Dolabım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Benim MH Dolabım
» benim mh dolabım
» Yeni İkonlar
» Yeni bölüm
» Yeni ikonlar